Nasze usługi


Dekoracje kościołów

Dekoracje sal weselnych

Organizacja wesel

Dzień ślubu to jedna z najbardziej wyjątkowych chwil w życiu. Musi mieć ona odpowiednią oprawę taką, która na lata zapadnie w pamięć. Doskonale o tym wiemy, dlatego dołożymy wszelkich starań, aby spełnić Wasze marzenia. Dla Was stworzymy niepowtarzalne dekoracje ślubne kościołów i sal weselnych.

 

Pomysłów na dekoracje ślubne i wystój kościoła jest wiele: polne kwiaty, rzędy zapalonych świec, czy rozsypane płatki róż. Coraz częściej Pary Młode decydują się na motyw przewodni. Najważniejsze, aby wszystkie elementy były idealnie dobrane i skomponowane. Właśnie tym się zajmujemy.

 

Oferujemy dekorację ślubną sali weselnej, miejsca, w którym Wy i Wasi goście będziecie świętować to wspaniałe wydarzenie. Tworzymy między innymi kompozycje kwiatowe i świecowe. Dekorujemy ścianę za Parą Młodą i stoły. Zależy nam na tym, aby dekoracje weselne spełniały Wasze oczekiwania. Zadbamy o każdy, nawet najmniejszy szczegół, tak aby ceremonia i późniejsza zabawa weselna były prawdziwie magicznym czasem.

 

Zabytkowe kościoły Torunia i Bydgoszczy są idealnym miejscem na zorganizowanie ceremonii. Wiemy, jak wykorzystać ten atut. Charakter budowli podkreślą nasze dekoracje ślubne, a całość dopełni dekoracja weselna. Nie ograniczamy się jednak tylko do Torunia i Bydgoszczy. Działamy na terenie całego województwa kujawsko-pomorskiego.

 

Tworzymy najpiękniejsze dekoracje weselne w Toruniu i Bydgoszczy. Spełnimy marzenia o idealnym dniu.

 

 

AKTUALNOŚCI

ŁUK KWIATIOWY

Drodzy Klienci,

W tym roku do zaoferowania mamy Łuk Kwiatowy. Możemy go udekorować żywymi kwiatami, zwiewnymi tkaninami i zwisającymi kryształkami. Taki dekoracyjny łuk najlepiej sprawdzi się podczas ślubu w plenerze lub w kościele, ale możemy go też umieścić przy stole Pary Młodej i będzie stanowił idealne tło do zdjęć podczas trwania zabawy weselnej. Zdjęcia pokazują przykładowe aranżacje.

Mieliśmy od Was coraz więcej zapytań o taki łuk i w końcu go mamy do zaoferowania! Zapraszamy do kontaktu, aby uzyskać więcej informacji.

 

Zespół La Rosa


 

SPECJALNA OFERTA W LUTYM na krzesła w stylu amerykańskim na ślub! (05.02.2017)

Drodzy klienci,

Jak co roku pojawiają się u nas nowości w ofercie dekoracyjnej. Tym razem mamy do zaproponowania krzesła w stylu amerykańskim. Posiadamy 4 sztuki. Sprawdzają się one świetnie na ślubie w kościele lub w plenerze. Same w sobie są piękne, ale dodatkowo możemy je udekorować delikatną tkaniną i kwiatami.

W lutym są w atrakcyjnej cenie.Standardowy koszt krzeseł (z dekoracją) to 350zł. Natomiast Pary Młode, które podpiszą z nami umowę do końca miesiąca otrzymają cały komplet za 200zł ! Zapraszamy serdecznie do kontaktu mailowego i telefonicznego.

 

Zespół La Rosa

tn DSC 0407              tn DSC 0429

 

JESIENNA PROMOCJA 2016!

 

Para Młoda na weselu jest najważniejsza, dlatego też ich stół musi być odpowiednio zaaranżowany. Za stołem proponujemy ścianę wykonaną z ręcznie robionych papierowych kwiatów, która dzięki podświetleniu ledowemy daje magiczny efekt.

 

Dla wszystkich Par Młodych, które zdecydują się na kwiatową ścianę wraz z oświetleniem ledowym do końca 2016 roku mamy rabat w wysokości aż 25%. Cena standardowa to 750zł, natomiast po rabacie 560zł. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty!

  

tn DSC 0500           tn DSC 0637
Więcej…