Apláuz Agencja Reklamowa Toruń

 

 

 

Zapach świeżych kwiatów …
Płonące świece …
Powiewające tkaniny …
Biały dywan …

Czy już wyobrażacie sobie jak pięknie może wyglądać oprawa dekoracyjna Waszego wesela?

Dekoracje ślubne wykonywane przez La Rosa tworzą niesamowitą atmosferę, dodają podniosłości temu wydarzeniu oraz są elementem, którym na pewno będą zachwycać się goście.
Każde wesele jest inne i takie też są dekoracje. Dostosowujemy je do preferencji i gustów Pary Młodej. Proponujemy różne możliwości, style i kolorystykę, ale również jesteśmy otwarci na wszelkie sugestie. Dopasowujemy się do Waszego budżetu przeznaczonego na dekoracje i dążymy do pełnego zadowolenia klienta.
       Na samym początku proponujemy niezobowiązujące spotkanie, podczas którego, przy dobrej kawie, omówimy Waszą wstępną wizję dekoracji. Możemy spotkać się w miejscu weselnym, gdzie zaproponujemy konkretne dekoracje, kwiaty, świece oraz kolorystykę. Po takim spotkaniu omówimy kosztorys i decyzja będzie należała do Was. Jesteśmy młodą i kreatywną firmą. Robimy to co lubimy, a  przy okazji sprawiamy swoją pracą radość innym. Naszym najważniejszym celem jest spełnić Wasze oczekiwania i przyczynić się do powstania pięknego Ślubu i Wesela!

 

 
 
Copyright ©2011 LaRosa Konsultant ślubny. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Obszarem działania jest: Toruń, Bydgoszcz, Włocławek, Inowrocław, Grudziądz, Brodnica, Ciechocinek, Aleksandrów-Kujawski.
 
dekoracje kościołów, dekoracje sal weselnych toruń