Aktualności

Aktualności

ŁUK KWIATIOWY

Drodzy Klienci,

W tym roku do zaoferowania mamy Łuk Kwiatowy. Możemy go udekorować żywymi kwiatami, zwiewnymi tkaninami i zwisającymi kryształkami. Taki dekoracyjny łuk najlepiej sprawdzi się podczas ślubu w plenerze lub w kościele, ale możemy go też umieścić przy stole Pary Młodej i będzie stanowił idealne tło do zdjęć podczas trwania zabawy weselnej. Zdjęcia pokazują przykładowe aranżacje.

Mieliśmy od Was coraz więcej zapytań o taki łuk i w końcu go mamy do zaoferowania! Zapraszamy do kontaktu, aby uzyskać więcej informacji.

 

Zespół La Rosa


 

SPECJALNA OFERTA W LUTYM na krzesła w stylu amerykańskim na ślub! (05.02.2017)

Drodzy klienci,

Jak co roku pojawiają się u nas nowości w ofercie dekoracyjnej. Tym razem mamy do zaproponowania krzesła w stylu amerykańskim. Posiadamy 4 sztuki. Sprawdzają się one świetnie na ślubie w kościele lub w plenerze. Same w sobie są piękne, ale dodatkowo możemy je udekorować delikatną tkaniną i kwiatami.

W lutym są w atrakcyjnej cenie.Standardowy koszt krzeseł (z dekoracją) to 350zł. Natomiast Pary Młode, które podpiszą z nami umowę do końca miesiąca otrzymają cały komplet za 200zł ! Zapraszamy serdecznie do kontaktu mailowego i telefonicznego.

 

Zespół La Rosa

tn DSC 0407              tn DSC 0429

 

JESIENNA PROMOCJA 2016!

 

Para Młoda na weselu jest najważniejsza, dlatego też ich stół musi być odpowiednio zaaranżowany. Za stołem proponujemy ścianę wykonaną z ręcznie robionych papierowych kwiatów, która dzięki podświetleniu ledowemy daje magiczny efekt.

 

Dla wszystkich Par Młodych, które zdecydują się na kwiatową ścianę wraz z oświetleniem ledowym do końca 2016 roku mamy rabat w wysokości aż 25%. Cena standardowa to 750zł, natomiast po rabacie 560zł. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty!

  

tn DSC 0500           tn DSC 0637