Organizacja wesel

W ramach naszej oferty proponujemy następujące usługi:

Kompleksowa organizacja ślubu i wesela


Korzystając z tej usługi powierzacie nam wszystkie obowiązki i zadania związane z organizacją ślubu i wesela. Znając Wasze marzenia i oczekiwania, bazując na określonym budżecie, zadbamy o każdy szczegół i dopniemy wszystko na ostatni guzik.           

Kiedy zdecydujecie się na tę ofertę:

  • WIĘCEJOpen or Close

Galeria zdjęć

Koordynacja dnia ślubu i wesela

Ta usługa ma na celu jak największe odciążenie i odstresowanie Młodej Pary i ich rodziny w dniu ślubu i wesela. Koordynowanie pracy i obowiązków wszystkich podwykonawców jest czasochłonne i stresujące. Dlatego do Państwa dyspozycji będzie konsultantka ślubna, którea będzie czuwać nad tym, aby wszystko przebiegało zgodnie z planem, od momentu porannych przygotowań Młodej Pary, aż do ostatecznego rozliczenia z podwykonawcami.       

 

 Koordynacja polega na:

- opracowaniu szczegółowego scenariusza i harmonogramu ślubu i wesela
- dopilnowaniu terminowości przybycia wszystkich podwykonawców i odpowiedniego wykonywania przez nich pracy,
- dopilnowaniu realizacji zawartych wcześniej umów,
- opiece nad Parą Młodą i ich gośćmi w trakcie trwania ślubu i wesela,
- rozliczenie z podwykonawcami,
- szybkim reagowaniu na problematyczne sytuacje
- byciu w pełnej gotowości do uzgodnionej wcześniej z Parą Młodą godziny.

 

Co zyskujecie, decydując się na współpracę z nami:

 

- profesjonalizm
- zaoszczędzony czas
- komfort psychiczny i mniej stresu
- trafny dobór podwykonawców
- racjonalne planowanie wydatków
- wsparcie
- nasze kilkuletnie doświadczenie

Ślub to z pewnością jeden z najpiękniejszych dni w Naszym życiu, ale też duże przedsięwzięcie do zorganizowania. W tym Wymarzonym Dniu nie ma miejsca na jakiekolwiek zmartwienia, niepotrzebny stres i nieprzewidziane sytuacje.

Jestem konsultantką ślubną, która z pasją i ogromnym zaangażowaniem pomoże Wam zorganizować ten wyjątkowych dzień. Z entuzjazmem przejmę ciężar spraw organizacyjnych oraz będę czuwać nad spokojnym przebiegiem uroczystości.

Zadbam o najmniejszy szczegół, aby te chwile były dla Was wyjątkowe i niezapomniane.

Jak rozpocząć współpracę?

Zapraszam do kontaktu mailowego lub telefonicznego. Następnie otrzymacie ankietę do wypełnienia drogą mailową, która pozwoli mi zapoznać się z Waszymi oczekiwaniami. Zaproszę Was także na spotkanie jeśli będzie tylko taka możliwość i porozmawiamy o tym jakie są Wasze oczekiwania i marzenia dotyczące dnia ślubu i wesela. Omówimy również Wasz budżet, jaki macie przeznaczony na ten cel. Ja natomiast opowiem Wam o współpracy, zasadach działania oraz zakresie usług. Po podpisaniu umowy – zaczynamy działać i organizować Wasze wesele krok po kroku.

Kontakt

E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Telefon: 693 589 010