Dekoracje ślubne i weselne Bydgoszcz​

Przed Wami przygotowania do tego najważniejszego w życiu dnia? Atrakcyjne, przyciągające wzrok i pasujące do przyszłych małżonków dekoracje weselne w Bydgoszczy oraz na terenie całego województwa kujawsko-pomorskiego są nieodłącznym elementem każdego ślubu i wesela. Co istotne, poświęca się im coraz więcej uwagi! Udekorowaniu podlegają wszystkie miejsca, które w tym szczególnym dniu odwiedzają przyszli nowożeńcy. Opracowanie spójnej koncepcji dekoracji uwzględnia więc najczęściej udekorowanie: domu, kościoła, Urzędu Stanu Cywilnego bądź plenerowego miejsca zaślubin, sali weselnej, a także trasy pomiędzy tymi punktami. Oczywiście cała koncepcja, kolorystyka i styl dekoracji uzgadniany jest z przyszłymi małżonkami. Omawiamy m.in. kolorystykę, rozmiar, styl, a także budżet, który umożliwia nam realizację wymarzonej, ślubnej oprawy. Wbrew stereotypom, dekoracje weselne na ślub w Bydgoszczy (a także na terenie województwa kujawsko-pomorskiego) nie muszą oznaczać dużego wydatku. Jesteśmy w stanie sprostać oczekiwaniom narzeczonych z mniejszym budżetem i dopasować ofertę tak, aby zaproponowane przez nas dekoracje na długo zapadły w ich pamięć.​

Najnowsze trendy w dekoracjach weselnych na ślubach w Bydgoszczy i woj. kujawsko-pomorskim

Zastanawiacie się, jaka dekoracja ślubna będzie w Waszym przypadku odpowiednia? W takiej kwestii zawsze możecie liczyć na naszą pomoc. Pod uwagę powinniście wziąć m.in. miejsce zaślubin, wielkość i charakter sali weselnej, a także porę roku, w której odbywa się Wasz ślub. W La Rosa potrafimy zapewnić Wam dekoracje, które świetnie wpiszą się w Waszą wizję tego wyjątkowego dnia. Możemy przygotować dla Was niezapomnianą dekorację ślubną i weselną zgodną m.in. z klimatem: 
 • minimalistycznego wesela z motywami natury,
 • wakacyjnego, radosnego wesela z wykorzystaniem słoneczników,
 • rustykalnej uroczystości w klimacie vintage,
 • glamour z wszechobecnym motywem marmurów,
 • słodkiego eventu przepełnionego czekoladą,
 • botanicznym w modnym klimacie greenery.
To jedynie kilka przykładów bardzo popularnych, ale i modnych wśród małżonków trendów weselnych. Wasze dekoracje weselne i ślubne na ślub oraz wesele w Bydgoszczy lub w innym mieście województwa kujawsko-pomorskiego mogą więc przybrać zarówno bardzo indywidualną, jak i mocno niesztampową formę. Tak samo bez kłopotu spełnimy życzenia miłośników tradycji i ponadczasowej klasyki. Ślub w otoczeniu jasnych, kremowych oraz pastelowych odcieni jest ciągle najpopularniejszym podejściem aranżacyjnym. 

W naszej ofercie nie tylko dekoracje ślubne w Bydgoszczy

Profesjonalne zestawienie dekoracji ślubnych dla małżonków w Bydgoszczy i nie tylko​

Kompletny zbiór dekoracji weselnych na wesele w Bydgoszczy i nie tylko, bo także w całym Kujawsko-Pomorskiem, uwzględnia wiele pojedynczych elementów, które razem tworzą zestaw okolicznościowych dodatków. Są nimi na przykład:
 • nakrycia na krzesła w sali,
 • świeże kwiaty w wazonach,
 • podświetlenie strefy zabawy dla nowożeńców,
 • spersonalizowane wizytowniki i oznaczenia miejsc,
 • szarfy, dywany, świece,
 • popularny Candy Bar, czyli stół ze słodkościami,
 • karty z menu weselnym.
Takie dekoracje ślubne są też pamiątką na lata, do których można wracać z rozrzewnieniem. Wielu klientów La Rosa z Bydgoszczy lub innych miast w województwie kujawsko-pomorskim decyduje się na zachowanie winietek lub zaproszeń, wzbogacając nimi także własną kolekcję zdjęć z tej uroczystości. W La Rosa dajemy Wam pewność, że pod względem wizualnym oraz estetycznym, wybrane przez Was wnętrza będą idealnie przygotowane do ślubu i wesela, zgodne z Waszymi wyobrażeniami, a także doskonale wyglądające na pamiątkowych zdjęciach.